تومان

شرایط و قوانین

توجه داشته باشید فعالیت فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سفارش های ثبت شده برای شهرستان، تا ساعت 72 ساعت بعد در همان هفته ارسال می‌شود. بسته به فاصله شهر از تهران حدود 96 ساعت  تا 5 روز از زمان ارسال، کالا به دست مشتری میرسد.

پرداخت مبلغ سفارش از طریق درگاه بانک صورت میگیرد. همچنین میتوانید مبلغ فاکتور شده را به حساب اعلام شده واریز کرده و سپس کد پیگیری را برای ما ارسال کنید.

فروشگاه چکاد کیش همواره سعی در ارائه محصولات با مناسب ترین قیمت دارد. قیمت محصولات در این فروشگاه بسیار رقابتی و در مقایسه با سایر فروشگاه ها بسیار مناسب است. ضمن اینکه گاهی برخی از محصولات در شرایط ویژه به فروش میرسند که قیمت آنها بسیار پایین تر از قیمت بازار است.

محصولاتی که شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند، مهلت 14 روزه برای بازگشت کالا ندارند، اما در لحظه تحویل در صورت عدم سلامت فیزیکی قابل برگشت خواهند بود.

محصولاتی که به صورت مستقل دارای گارانتی بلند مدت هستند، تنها تا 21 روز اول قابل برگشت به فروشگاه چکاد کیش است و پس از آن در صورت بروز هر گونه اشکال باید به شرکت تضمین کننده ارسال شوند. 

امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی یا حضوری وجود ندارد، اما سفارش های ثبت شده را با هماهنگی قبلی میتوانید به صورت حضوری دریافت کنید.

فروشگاه چکاد کیش  در هیچ یک از شهرهای ایران نمایندگی ندارد. هرگونه فروشگاه منتسب  در شهرهای ایران هیچگونه ارتباطی با این فروشگاه ندارد.

کارشناسان ما در چکاد کیش در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. مشاوره پیش از خرید هم توسط کارشناسان انجام میگردد.

پیش از ارسال کالا، حتما با بخش خدمات پس از فروش هماهنگی های لازم را انجام داده و به هیچ وجه هیچ کالایی را بدون هماهنگی قبلی به فروشگاه ارسال نکنید.

در صورت انصراف از خرید در زمانی که کالا نزد مشتری میباشد حداکثر تا 7 روز باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهید.

بازگشت کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که کالای مورد نظر در شرایط اولیه باشد و کلیه ملزومات و اقلام همراه آن ارسال شود.